Zawodnik trenuje systematycznie w okresie przygotowawczym m.in. pod okiem trenera gimnastyki Pawła Kucharewicza. Treningi należą do ciężkich oraz żmudnych, ale przynoszą niesamowite efekty,które stosuje trener Kucharewicz dla swoich podopiecznych.Bramkarz PGE GKS Bełchatów Damian Podleśny rozegrał w poniedziałek swój drugi mecz w reprezentacji Polski U-20. Golkiper "Brunatnych" wystąpił w pierwszej połowie towarzyskiego spotkania z Danią.

W rozegranym w ramach turnieju w hiszpańskiej La Mandze spotkaniu Polacy zremisowali 2:2.

  • Polska 2-2 Dania

Bramki dla Polski: Dariusz Formella 67, Adrian Cierpka 78

Polska: Damian Podleśny (46 Oskar Pogorzelec) - Mateusz Żebrowski (46 Maciej Wasilewski), Gracjan Horoszkiewicz, Marcin Cebula, Sebastian Rudol, Dariusz Formella, Adrian Cierpka, Karol Żwir (46 Vincent Rabiega), Emil Gajko (58 Rafał Włodarczyk), Dominik Głowiński (46 Kacper Łazaj), Jan Bednarek (46 Jakub Arak).

 

Szczegóły Opublikowano: poniedziałek, 10, luty 2014 

Skład za 90minut.pl