Podopieczne Szkółki Gimnastycznej z Lublina na Mistrzostwach Świata

11 maja 2019 r. na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie: WFF FIT KIDS & AEROBIC FITNESS World Championship”

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie, trenujące na co dzień w swojej szkole i w Szkole Gimnastyki Sportowej w Lublinie pod kierunkiem Arkadiusza Zingera, uczestniczyły w dniach 6-7 kwietnia 2019 roku w zawodach w Gdańsku organizowanych przez Aleksandrę Kobielak.

Ponad 170 dzieci rywalizowało 22 kwietnia w jedenastych już zawodach Uczniowskiego Klubu Sportowego "Siódemka" o Puchar Dyrektora Szkoły w gimnastyce sportowej dziewcząt i chłopców. Weronika Ambroziewicz i Kacper Cabaj to najlepsi, młodzi gimnastycy w mieście. Wśród naszych szkół dominują: SP 5, SP 11 i SP 7.

Sobota, 03 czerwca 2017

Dla naszej placówki niezwykle ważna jest współpraca ze społecznością Felina, dlatego w naszej szkółce jak co roku bierzemy udział festynie środowiskowym „Rodzina Felina”.

W sobotę 08.04.2017 r. w Garwolinie odbyły się Otwarte Zawody Międzywojewódzkie UKS-ów w Gimnastyce Dziewcząt i Chłopców. W zmaganiach udział wzięli reprezentanci szkół z jedenastu  miejscowości, a rywalizacja w kilku dyscyplinach przebiegała w duchu fair play.

W sobotę 22 kwietnia  2017r. odbyły się XI Zawody Uczniowskiego Klubu Sportowego "Siódemka" o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach w gimnastyce sportowej oraz Międzywojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Sportowej.

Dnia 25 kwietnia reprezentacja szkoły wzięła udział w Otwartych Zawodach Międzywojewódzkich w Gimnastyce Sportowej, które odbyły się w Krzywdzie- w kategorii klas I - IV.

Dzieci ze Szkółki Gimnastycznej z Lublina na zawodach Mistrzostw Polski Fitness z elementami gimnastyki

Dzieci ze Szkółki Gimnastycznej z Lublina zostały zaproszone do udziału w zawodach na   „Mistrzostwa Polski Fitness z elementami gimnastyki sportowej”. Zaproszenie przysłała osobiście sama Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak.

Dniu 23 października 2010r. reprezentacja Szkółki Gimnastycznej wzieła udział w VI Otwartych Zawodzach Lubelszczyzny w Gimnastyce Sportowej, które odbyły się w Krzywdzie w kategorii klas I - IV. W zawodach uczestniczyło 111 zawodników.Na tej prestiżowej imprezie nasza reprezentacja była najmłodszą z województwa lubelskiego. Prezentowała umiejętności gimnastyczne i osiągneła sukcesy w następujących kategoriach:

Dnia 26 marca reprezentacja szkoły wzięła udział w Otwartych Zawodach Regionu Mazowsza w Gimnastyce Sportowej w Garwolinie w kategorii klas I – IV.