Podopieczne Szkółki Gimnastycznej z Lublina na Mistrzostwach Świata

11 maja 2019 r. na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie: WFF FIT KIDS & AEROBIC FITNESS World Championship”

 

W mocno obsadzonych zawodach, z udziałem rekordowej ilości 268 zawodniczek i zawodników, bardzo dobrze zaprezentowali lubelscy juniorzy reprezentowani przez Alicja Świdrak i Izabela Błaszczuk, które zajęły:

 

1) Alicja Świdrak – 6 miejsce indywidualnie.

2) Izabela Błaszczuk – 9 miejsce indywidualnie.

3) W duecie dziewczęta zajęły wysokie 5 miejsce.

Nasze miasto reprezentowały zawodniczki w kategorii lat 11. Mimo młodego wieku to doświadczone i zaprawione w boju zawodniczki. Wielokrotnie osiągały już obiecujące sukcesy na pokazach i zawodach np. w Siedlcach i w Garwolinie, ale pierwszy raz brały udział w tego typu zawodach”.

Trenerami kadrowiczek z Lublina są: Arkadiusz Zinger, a wspomagającym jest Paweł Kucharewicz, który na swoim koncie ma już złoto 2012 i srebro 2012 z mistrzostw Polski fitness z elementami gimnastyki.