Dzieci ze Szkółki Gimnastycznej z Lublina na zawodach Mistrzostw Polski Fitness z elementami gimnastyki 

Dzieci ze Szkółki Gimnastycznej z Lublina zostały zaproszone do udziału w zawodach na   „Mistrzostwa Polski Fitness z elementami gimnastyki sportowej”. Zaproszenie przysłała osobiście sama Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak.

W dniu 19.05.2012 r. w Świeciu - zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych do lat 8, 10, 12, 14 i 16 w układzie dowolnym i do dowolnej muzyki. Ocenie podlegał poziom trudności i techniki wykonywania elementów gimnastycznych oraz wyraz artystyczny show.

Nasze miasto reprezentowały zawodniczki w kategorii do lat 8 - Natalia Waryszak, Emilia Cieślik i Paulina Ostrowska w kategorii do  lat 10 - Wiktoria Figiel i Nikola Sternik.

„Mimo młodego wieku to doświadczone i zaprawione w boju zawodniczki. Wielokrotnie osiągały już obiecujące sukcesy na pokazach i zawodach np. w Siedlcach i w Garwolinie, ale pierwszy raz brały udział w tego typu zawodach” – mówił Paweł Kucharewicz ich trener, który przygotował indywidualne układy gimnastyczne. Za oprawę muzyczną i elementy show odpowiedzialna była Katarzyna Kuwałek – instruktorka tańca sportowego.

 

Natalia Waryszak w kategorii do 8 lat została Mistrzynią Polski 2012 w Fitness z elementami gimnastyki.