Dniu 23 października 2010r. reprezentacja Szkółki Gimnastycznej wzieła udział w VI Otwartych Zawodzach Lubelszczyzny w Gimnastyce Sportowej, które odbyły się w Krzywdzie w kategorii klas I - IV. W zawodach uczestniczyło 111 zawodników.Na tej prestiżowej imprezie nasza reprezentacja była najmłodszą z województwa lubelskiego. Prezentowała umiejętności gimnastyczne i osiągneła sukcesy w następujących kategoriach:

 

Klasa I :

  • Paulina Ostrowska - I miejsce
  • Ida Aurzecka - IV miejsce

Klasa II : 

  • Martyna Bugała - I miejsce
  • Martyna Wojciechowska - IV miejsce

Klasa III :

  • Nikola Czajka - II miejsce

Klasa IV:

  • Małgorzata Wójcik - III miejsce

 

Wspaniała postawa całej naszej reprezentacji przyczyniła się do uzyskania II miejsca w Wieloboju Drużynowym Dziewcząt.Tak dobre wyniki uzyskane są dzięki intensywnej, systematycznej pracy wszystkich naszych dzieci.