Dnia 25 kwietnia reprezentacja szkoły wzięła udział w Otwartych Zawodach Międzywojewódzkich w Gimnastyce Sportowej, które odbyły się w Krzywdzie- w kategorii klas I - IV. 

W zawodach wzięły udział następujące zespoły:

  • SP NR 172 Warszawa
  • SP NR 2 Mińsk Mazowiecki
  • SP NR 5 Mińsk Mazowiecki
  • UKS „ OLIMPIA" Biała Podlaska
  • UKS „ Mała Fala" ZS NR 8 Lublin
  • SP NR 7 Siedlce
  • SP Grębków
  • MG -T UKS „ NO NAME" Garwolin
  • SP Krzywda- Organizator Zawodów
  • Celem zawodów była przede wszystkim popularyzacja gimnastyki wśród dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz integracja środowiska na rzecz sportu. Nasi uczniowie osiągnęli byli w pełni usatysfakcjonowani z odniesionych tam sukcesów. Maciej Frąk, Jakub Kowalski, Dawid Boryga i Michał Sawulski zdobyli brązowy medal w konkurencjach drużynowych gimnastycznych. Najwyższą notę wśród konkurencji indywidualnej na drążku gimnastycznym uzyskał Maciej Frąk. W zawodach uczestniczyło 40 chłopców ( na 110 startujących zawodników). Zawodnicy ZS8 w Lublinie byli najmłodszą drużyną na zawodach gimnastycznych. Wspaniała postawa drużyny pozwoliła uplasować się na V miejscu. Udział w zawodach jest wynikiem realizowanego w naszej szkole autorskiego programu gimnastyki sportowej Magdaleny Michalik oraz Pawła Kucharewicza.